Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

De Profundis - Informacje Ogólne

Wpisany przez Kula / sobota, 15 stycznia 2011 11:11

De Profundis to gra autorstwa Michała Oracza, pierwotnie wydana w 2001 roku, odświeżona, poprawiona - pojawiła się na rynku w zeszłym roku. Zamiast opisywać samą grę, najlepiej oddać głos jej twórcy, Michałowi, który na jej temat udzielił obszernego wywiadu:

wywiad z Michałem Oraczem o DE PROFUNDIS

Przeczytane? To jedziemy dalej.

Nasza gra rozpocznie się 1 Października 2011. Do tego czasu czekam na wasze ZGŁOSZENIA. Już za kilka dni pojawi się opis świata, w którym żyjemy...

Albo nie.

Nie pojawi się. Niech to będzie część gry. Odkrywajcie ten świat i tajemnice, które skrywa. Część z nich zostanie wam zdradzona po nadesłaniu postaci. Informacje podstawowe:

Czasy: współczesne
Miejsce: Polska, Europa, Świat

Możecie zadeklarować grę obywatelem dowolnego kraju, tak też będziecie traktowani. Grę prowadzimy w języku polskim lub angielskim, jeśli ktoś zdecyduje się być naukowcem z Wellington. Nie ukrywam jednak, że oś fabuły bita jest w kraju nad Wisłą.

To chyba wszytko. Zgłaszajcie postaci, zadawajcie pytania na forum w wątku, który jest poświęcony grze.Czekam na wasze zgłoszenia.

Zapraszam,

 

Piotr "Kula" Milewski