Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Dni Plagi

Wpisany przez Egorek i Dibbler / sobota, 23 stycznia 2010 19:06

Był taki czas, gdy cywilizacja jeszcze nie tknęła kaszubskich borów. Był taki czas, kiedy każde wejście do lasu mogło się skończyć dla człowieka śmiercią. Czas, gdy podczas pełni księżyca nawet najodważniejsi ryglowali mocno drzwi. Czas, gdy nocą rozlegało się wilcze wycie…

Podczas gdy ludzie toczyli mało znaczący spór o to, czy mocniejszym bogiem jest trup na krzyżu, czy spróchniała drewniana rzeźba o trzech twarzach, za ich oczami toczyła się walka o prawdziwy kształt świata.

Jednak nie tylko trwoga i strach były wyznacznikiem tych czasów. Było coś jeszcze. Ludzie nie byli jeszcze wtedy skarlali. Odwaga, honor, lojalność były wartościami najważniejszymi. Mroczne Wieki to nie tylko czas strachu i zabobonów… to również czas prawdziwych Bohaterów.

Na Pomorskie ziemie przybył Zakon Najświętszej Marii Panny, by chronić biednych wieśniaków przed pogańskimi zabobonami i potworami.

A wraz z zakutymi w zbroje rycerzami przybyło na Pomorze coś jeszcze… Coś, czego wycie budziło pierwotny lęk w sercach przepełnionych wiarą w Jedynego Boga…

… a przecież pomorskie lasy tez nie były nigdy ciche.

Pod pajęczym całunem oddzielającym realny świat od tego, co nie z tej ziemi, toczy się pradawna walka istot, które istniały nim pierwszy wilk spojrzał tęsknie w twarz Luny. Walka w której zasady właśnie maja się zmienić.


Tytuł Gry: Dni Plagi
Świat Gry:Wilkołak: Mroczne Wieki
Konwencja
: Jak sama nazwa wskazuje… Włochate i Zębate średniowiecze
Autorzy: Egorek i Dibbler
Strój: Średniowiecze
Mechanika: Gify z mechanika własną, a walka na paski:)
Czas gry: 4-5h
Ilość Graczy: 40+

Zapraszamy na Wilkołaczego LARPa w realiach starego Świata Mroku. Razem na parę godzin przeniesiemy się do średniowiecza i przemierzać będziemy pomorska puszczę. Dowiemy się jakie naprawdę były cele Krzyżaków przybyłych na Pomorze i kto na nich tu oczekiwał.
Poznamy prawdziwe oblicze prastarego konfliktu jakiego próżno szukać w podręcznikach do historii. Przekonamy się czy nasz świat jest tym jedynym i najlepszym…Dane nam będzie zobaczyć czym jest prawdziwe męstwo i największa podłość.

Heroizm, poświęcenie, honor, lojalność… Wilkołak.