Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Saligia - Książęta Piekieł

Wpisany przez Fenran / wtorek, 02 lutego 2010 00:06

Nazwa: Saligia - Książęta Piekieł.
Typ Gry: indywidualna, teatralna.
Mechanika: karty do gry.
Czas gry: 3 godziny.
Świat gry: autorski.
Konwencja: grzesznicy w piekle, estetyka w stylu Neila Gaimana.
Autor: Fenran.
Strój: z epok historycznych, każda postać prezentuje inną konwencję stroju.
Ilość graczy: 20.
Rozegrano: Puckon 2008.

Suberbia

Avaritia

Luxuria

Invidia

Gula

Ira

Acedia

Łatwo jest trafić do Piekła...

Dużo trudniej jest się z niego wydostać. Nie znaczy to jednak, ze jest to niemożliwe - nawet ci, którzy maja najpoważniejsze grzechy na swoim sumieniu mogą dostać druga szanse. Na początku każdego stulecia trzech władców piekła - wielki Lucyfer, Asmodeusz oraz Abbadon, na mocy traktatów tak starych, jak samo piekło, wypuszcza po jednym grzeszniku z okowom męczarni. Nagroda przypadnie tym, którzy wykażą się największym sprytem, odwaga, i bezwzględnością - zasady panujące w piekle nie są łatwe. W tym stuleciu - pierwszym w nowej centurii - cos wydaje się zmienić. Po raz pierwszy arbitrem gry władców piekieł będzie - wysłannik Boga.

Co robi archanioł w piekle i jak odbije się to na turnieju? Na wszystkich grzeszników czekają wyzwania, ryzyko, gry, w których reguły nie są jasne, ale przede wszystkim dużo dobrej zabawy. LARP na 20 osób (trzech władców piekieł, jednego archanioła i szesnastu grzeszników)