Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Hardkon

Wpisany przez Kula / czwartek, 01 kwietnia 2010 15:30

HARDKON

Festiwal Terenowych Gier Fabularnych

HARDKON jest zlotem wielbicieli terenowych gier fabularnych pod każdą postacią. Przez 10 dni rozgrywamy LARPy (od angielskiego Live Action Role Playing Games) i terenówki. Innymi słowy - przenosimy się do innych czasów, miejsc i światów. Większość gier trwa kilka godzin, z wyjątkiem Gry Głównej, której poświęcone są aż trzy dni. Oprócz gier na konwencie odbywają się warsztaty (wokalne, aktorskie), koncerty (od harfy po rocka), turnieje gier planszowych i karcianych, projekcje filmów i przeróżne akcje improwizowane przez uczestników.

Pierwszy Hardkon odbył się w Sławutowie koło Pucka, od 2008 roku  spotykamy się na "Przystanku Alaska" - absolutnie wyjątkowym i klimatycznym centrum agroturystycznym z bardzo dobrą bazą noclegową (do wyboru domki i pole namiotowe - oprócz tego jest dostęp do ciepłego prysznica, darmowych umywalni, prawdziwych toalet, małego sklepiku).

W sumie - 10 dni ciągłej zabawy nad jeziorem, w sercu kaszubskich lasów, za mniej niż 100zł. Niemożliwe? A jednak...

Najbliższa edycja:

HARDKON 12
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin:

29.6 ~ 7.7.2012

Miejsce:

"Przystanek Alaska" Gliśno Wielkie k. Bytowa, woj. pomorskie