Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

FunReal na PYRKONIE 2011

Wpisany przez Kula / niedziela, 20 marca 2011 15:41
Nowiny / Konwenty

Witamy!

Nius będzie krótki, bo praca na iMacu zajęła dwie ostatnie noce i wycisnęła resztki inwencji twórczej. Informujemy zatem: na PYRKONIE 2011 pojawią się aż 4 nasze produkcje. Dwie z nich - "W Otchłani Czasu" oraz "Sodoma and Gomora Show" biora udział w konkursie Złote Maski. Jakie gry wystawiamy? Po kolei:

piątek, 23:00 - Kot Jarosława Piotr "Kula" Milewski, Mikołaj "Vino" Winiarski

Ziemia jest na krawędzi zagłady. Najwięksi gracze w Galaktyce rzucili sobie rękawice i niestety - lecą one w kierunku układu słonecznego, tam, gdzie narodziła się nadzieja dla wszechświata, tam, gdzie po raz pierwszy raz od licznych obiegów narodziły się tak wyczekiwane przez wszystkich Święte Galaktyczne Bliźnięta...Senatorowie Synodu Drogi Mlecznej, reprezentanci najważniejszych ras, poddali się miniaturyzacji i czym prędzej teleportowali na Ziemię. Ukryci w najbardziej skomplikowanym technologicznie kocie na Ziemi, przemieszczając się po zamkniętej przestrzeni małego mieszkania, rozpoczęli obrady. Nagle dotarła do nich wieść. Spisek! Święte bliźnięta rozdzielono! Galaktyce grozi zagłada, jeśli któreś z nich zginie, jeśli na Ziemi uda się ustawić celownik, w jej kierunku z centrum galaktyki pomknie specjalnie przygotowana czarna dziura, która pochłonie całą planetę.

piątek, 23:00 - W Otchłani Czasu Duet NN: Anna "nemezis" Grodzicka, Agnieszka "Nika Snape" Gosk

Na początku był czas... Nie! Zaraz, zaraz... a co z wielkim harfiarzem? Nie... to nie miała być ta bajka... a może? Nieważne... Ważne jest to, co jest teraz. Albo raczej to, czego nie ma. Zaginął! Zniknął! Rozpadł się! Wielki zegar, który odmierzał sekundy, minuty, godziny... naszego życia. Nikt nie wie, co się z nim stało, a tym bardziej co zrobić, by bieg wydarzeń odwrócić. Świat z każdą chwilą się zmniejsza. Znika! Z każdej strony zaczyna otaczać go nicość. Tym razem dzieje się to naprawdę! Nie w jakimś wymyślonym przez dzieci świecie. Ilu ludzi już krzyczało Jej imię? Wciąż i wciąż. To nadal nie działa! Zresztą tak właściwie to kogo imię. Czy Ona istnieje? Jeśli tak, to kto tak naprawdę powinien je krzyczeć?! Niedługo znikniemy razem z czasem i nic po nas nie pozostanie. Czy wszystko jest stracone? Może znajdzie się prawdziwy wojownik, myśliwy z wężowym medalionem na szyi.
Atreju naszych czasów, gdzie jesteś?!

sob 13:00 - Worms LIVE! SDek, Vino, Kula

Miałeś kiedyś ochotę kogoś zabić? Usunąć z tego łez padołu? No przyznaj się, każdy z nas miał. Strzelić prosto w ten zakłamany ryj z bazooki, gdyż granat mógłby okazać się zbyt subtelny. Niestety, na pobliskim bazarze nie ma terrorystów z Uralu i tylko starowinki sprzedają podwiędłe warzywa. No to może chociaż bananem... Banan - w pewnym okolicznościach - też może okazać się śmiercionośny. O! Jest plan! Babcię we własnej osobie nasłać, wykorzystać staruszkę w słusznej sprawie zamiast dowód zabierać i zamykać w szafie. I niech gnije twój nieprzyjaciel, niech się wiją niczym najpodlejsze robaki wszyscy twoi wrogowie... Niech pełzają niczym...WORMS. Niech pełzają LIVE chociaż ty chcesz ich widzieć bardzo, bardzo DEAD. Najbardziej kultowa terenówka na najbardziej kultowym konwencie stacjonarnym XXI wieku w Polsce! Niczym Sojuz i Apollo w 79` - nareszcie dochodzi do zbliżenia! Niczym kiedyś, na ekranach pierwszych pecetów - teraz Wormsy będą ginąć na powierzchniach poziomych Pyrkonie. Zapraszamy do vermesydu!

sob 20:00 - Sodoma & Gomora Show Piotr "Kula" Milewski, Mikołaj "Vino" Winiarski

No a tutaj niespodzianka. Zamiast opisu, który możecie sobie przycztać na stronie Pyrkonu, efekt naszej współpracy z Filipem Jacobsonem.

Do zobaczenia na Pyrkonie 2011!