Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

PYRKON 2011 - powrót z Maską

Wpisany przez SDek / niedziela, 27 marca 2011 20:35
Nowiny / Konwenty

Pyrkon 2011. Wyjątkowy konwent, 4000 ludzi i 3 Złote Maski do przywiezienia.

Poszczęściło nam się. Jedna z nich jest już w Trójmieście.

Wśród 3 gier nominowanych w kategorii "Najlepszy Scenariusz" aż dwie z nich zostały napisane i przeprowadzone przez twórców z Trójmiasta. LARP "Mrok" / "Pociąg marzeń" by Mirage, Mefi wspierani przez grupę Zardzewiały Topór oraz "Sodoma and Gomora Show", który prowadził Vino, Piotrek B i Kula. Fenomenalni gracze ożywili alternatywny świat i Złota Maska powędrowala do puckonowo - hardkonowej ekipy.

Oprócz tego po raz kolejny prowadzone przez Vina, Kulę i SDek "Worms Live!" wzbudziły entuzjazm zafoliowanych robaków i kibicującej im, licznej publiczności, a nieco kontrowersyjny "Kot Jarosława" (ponownie Vino, Piotrek B i Kula) tez zebrał dobre opinie.

Parafrazując greckie powiedzenie - wróciliśmy z Maską.

Pryz tej okazji chcieliśmy bardzo serdeczne pogratulować organizatorom i wszystkim, którzy przyczynili się do wysokiego faktoru zajebistowści tej imprezy.

Dzięki!

A teraz do roboty, Puckon za pasem, niedługi oficjalne info o nowej edycji "Złotej Bramy", Hardkon niby dopiero w sierpniu, ale też wymaga troski. Przebudziliśmy się na wiosnę i zakasujemy rękawy. Będzie się działo!