Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Funreal - nasze imprezy w 2010

Wpisany przez Kula / czwartek, 21 stycznia 2010 17:07
Nowiny / Konwenty

Rozkręcamy się na nowo. Strona - jak widać - powoli zapełnia się tekstami. W dziale "Nasze gry" pojawiły się dwa pierwsze opisy naszych produkcji. "Krzyżacki Poker" to typowa terenówka z fabularnym płaszczem, osadzona w alternatywnej rzeczywistości. "FRAntic" zaś przenosi graczy do starożytnej Grecji, gdzie czai się drapieżne podwójne dno. Obie gry rozegrane zostały latem 2007 roku, na konwencie Hardkon 777. FRAntic... może sie okazać, że powróci jeszcze w tym roku.

Ale do rzeczy.

W tej chwili możemy oficjalnie potwierdzić, że w sezonie 2010 Funreal organizuje lub współorganizuje przynajmniej 3 imprezy:

- wiosenną edycję Gramy! - gdyńskiego festiwalu gier planszowych (17-19 kwietnia);

- Puckon 2010 (7-9 maja);

- Hardkon X (31 lipca - 8 sierpnia).

Ruszyła już oficjalna strona Puckonu, dostępny jest program imprezy oraz podstawowe informacje dotyczące akredytacji i miejsca. Strona Hardkonu w nowej odsłonie objawi się już niebawem. Gramy - zapewne również. Zapraszam więc na puckon.pl no i za kilka dni z powrotem na stronę Funreal.

Szykuje się pierwsze od dawna spotkanie twórców - wszystkich chętnych serdecznie powitamy w naszym gronie.