Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

O Hardkonie słów kilka

Wpisany przez Kula / piątek, 02 kwietnia 2010 20:04
Nowiny / Konwenty

Teoretycznie mieliśmy dwa lata. I jedne wakacje od wakacji. I znów teoretycznie - wszystko powinniśmy mieć gotowe już dawno. Tymczasem weszło nam na ambicję i zanim cokolwiek pokazujemy światu, staramy się to na maxa rzecz dopracować. Tak też było z oficjalną stroną hardkonu, dlatego też informacje o nim sialiśmy pocztą raczej pantoflową w formie "tak, będzie".

Nie trzeba tak dłużej; w dziale "nasze imprezy" jest już oficjalne info, no i od kilku dni (staraliśmy się wyrobić przed Pyrkonem, co z racji totalnej korby z przygotowaniami "Nocy w Muzeum" graniczyło to z cudem) nowa śliczna kolorowa strona z niewielką (będziemy uzupełniać) galerią już wisi sobie spokojnie w sieci i nawet google powoli zaczynają ją dostrzegać.

Zapraszamy na pachnącą świeżymi pikselami stronę konwentu HARDKON.

p.s. Niebawem podlinkujemy recenzje "Nocy...", które pojawiają się na blogach sędziów Złotych Masek, a jeszcze w święta pojawi się kilka wieści. Zaglądajcie, będzie nawet oferta... pracy :)