Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Sponsorzy PUCKONu i HARDKONu

Wpisany przez Kula / wtorek, 27 kwietnia 2010 23:41
Nowiny / Konwenty

Szybka paczka dobrych wieści. Pierwsza tura rozmów i negocjacji za nami. Jej efekty możecie dostrzec w dziale "sponsorzy" - zarówno na właśnie przeglądanej stronie stowarzyszenia, ale również na serwisach naszych dwóch flagowych imprez - PUCKON i HARDKON. Kilka czołowych wydawnictw w Polsce zdecydowało się na współpracę z nami. Dzięki niej na konwentach pojawią się nagrody, a na naszych stronach bieżące informacje z rynku wydawniczego. Ważne jest również to, iż oprócz czołowych wydawnictw zajmujących się publikacją literatury fantastycznej, dołączyły się dwie oficyny, które zaprezentują innego rodzaju produkty. Wydawnictwo RM na nagrody przygotowało książki ze swojej serii "Jak rysować... (np smoki)", zaś Studio Astro książki z których twórcy larpów często i chętnie korzystają - a mianowicie zestaw pozycji dotyczących magii, talizmanów i amuletów. Krótko mówiąc - warto będzie się starać. Zanim jednak dostaniecie nagrody w swoje ręce, pozostaje wam przejrzeć listę naszych Sponsorów...

... a jak już skończycie - myk na stronę PUCKONu. Tam dużo zajawek gier, zapisy do drużyn i mnóstwo nowych wieści. W końcu do konwentu zostało już tylko 10 dni.