Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Hardkon X: done

Wpisany przez Kula / wtorek, 10 sierpnia 2010 23:27
Nowiny / Konwenty

Przeleciało to 9 dni jak z bicza trzasł. Oczywiście było jak w żeglarstwie, gdzie jak dobrze wie każdy kto pływa choć nieco, obowiązuje zasada "inaczej niż myślisz". Nie o knagowaniu cum jednak ma być ten nius, a o Hardkonie.

Skończył się nam Hardkon X w niedziele. Pierwszy ze sqadu orgowskiego ogarnął się Vino i napisał co i jak - chociaż nie widział całości imprezy, a jeno jej pół, zebrał się w sobie i skręcił zgrabną relację. Kto jej ciekaw, zapraszamy TU. Oficjalne orgowskie podsumowanie pewnikiem pojawi się za dni kilka dopiero. Kto chce wrażeń na gorąco - SDek ustawił w sieci zgrabne i proste FORUM, konwentowiczów chcących się podzielić wrażeniami zapraszam do logowania i postowania.

Tak, wiemy. Chcecie się podzielić na żywo na afterkonie. Zobaczymy co da się zrobić. Tymczasem, niech głos zabierze towarzysz SkądOnBierzeTeWszystkieChorePomysły Vino.