Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

PUCKON 2007: lost and found

Wpisany przez Kula / wtorek, 19 października 2010 15:22
Nowiny / Konwenty

Fandom goes to Hel!Liczba zadawanych nam pytań, czemu Puckon 2007 będzie się odbywał jesienią 2010 idzie już nie w tuziny (12 sztuk), ale raczej kopy (60 sztuk każda). Zanim więc odeślemy was, drodzy czytelnicy, na oficjalna stronę konwentu po oficjalną odpowiedź, posłuchajcie funrealowej wersji zdarzeń.

Po Puckonie 2006, który okazał się niemałym sukcesem i strasznie skręcił trójmiejskie środowisko do roboty, powstała koncepcja organizacji większego i dłuższego konwentu z larpami i terenówkami. Tak narodził się Hardkon, wzorowany na południowych imprezach larpowych o dobrze znanych nazwach Orkon i Flamberg. Cała para poszła w ów projekt i Hardkon 777 spełnił pokładane w nim nadzieje, niestety - masy nie starczyło na organizację drugiego konwentu tego samego roku. Taka sztuka udała się rok później - w 2008 odbył się i Hardkon, i Puckon, który z jesieni wywędrował na wiosnę.

W tym roku okazało się, że para i ochota jest w nadmiarze, szczególnie aktualny sekretarz naszego stowarzyszenia zaprezentował wyjątkową werwę i entuzjazm no i oto jest:

 

PUCKON 2007

zagubiony konwent, na poszukiwania którego udajemy się w dniach

19 ~ 21 listopada 2010 na Hel

Klimatyczne miejsce, atmosfera sztormowo-morsko-jesienna, tawerny, bunkry, larpy i terenówki.
Będzie wszystko co trzeba.

Ach - no i jeszcze jedno.

Przy okazji PUCKONU 2007 odbędzie się III Nieoficjalne Spotkanie Twórców LARPów pod roboczą nazwą:

"Śniadanie Mistrzów"