Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Zapraszamy na Grę Terenową Artefakt - Gdańsk, sobota 27.11.2010 godz 11

Wpisany przez Ekipa Zardzewiałego Topora / środa, 24 listopada 2010 12:36
Nowiny / Gry

Wstęp fabularny

Minął już prawie wiek od przegranej walki Illidana z Arthasem na Koronie Lodu, a co za tym idzie uwolnienia Króla Licha. Pomimo utworzenia przymierza Elfów, Ludzi i Orków, część dowódców tychże ras działa na własną rękę. Walczą oni nie tylko z armią Króla Licha, ale także ze sobą nawzajem. Gdy Illidan zdobył Oko Sargerasa i opuścił elfie wyspy wraz ze ścigającą go strażniczką Maiev, część jej elfich oddziałów postanowiła pozostać na tych wyspach i zbadać je. Na ich nieszczęście przybyli tu także Orkowie a niedługo po nich, Ludzie.

Kiedy ci ostatni postawili nogę na głównej wyspie zaczęło się coś dziać. Środek wyspy został odcięty przez niewidzialną barierę a w pobliżu baz zaczęły pojawiać się dziwne ruiny. Ciekawość pozwoliła przybyszom odnaleźć dziwne przedmioty oraz runy, które mówiły o artefakcie o wielkiej mocy znajdującym się w centralnej części wyspy. Aby jednak dotrzeć do artefaktu trzeba mocy, która zaklęta jest w Przedmiotach - Księdze Ziemi, Młocie Piorunów oraz Szczypcach Ognia.

Od tej pory na wyspie toczą się nieustanne walki o terytorium oraz Przedmioty, które dadzą zwycięzcom niewyobrażalną władzę i potęgę. Możliwe, że na tyle wielką… aby pokonać samego Króla Licha.

Czas i Miejsce imprezy
Sobota 27.10.2010, godz. 11:00-14:00,
Gdańsk, Teatr Leśny przy ul. Jaśkowa Dolina.
Mapka

Co należy ze sobą mieć:
- najlepiej strój „klimatyczny” podchodzący pod Heroic Fantasy (nie jest on wymagany).
- klasyczną broń otulinową. Osoby chcące posługiwać się tarczami, łukami, bronią miotaną powinny ją ze sobą zabrać. Tak samo magowie, wszelkie fire-balle, i inne magowskie akcesoria .

Nie masz broni?
To już nie problem! Przyjdź a zostaniesz wyposażony w oręż jakiego potrzebujesz!
Musisz tylko zgłosić ten fakt organizatorom co najmniej tydzień przed grą terenową na mailowa ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Nie masz stroju?
Masz 2 wyjścia:
1. Przygotować własny strój;
2. Wypożyczyć od nas.

Zasady gry
Zostaną wyjaśnione przed imprezą.

Kontakt i zgłoszenia
Zgłoszenia uczestnictwa, pytania - prosimy wysyłać na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub gg: 4000657

Więcej na:
http://www.larp-zt.pl