Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

"Noc w Muzeum" nagrodzona na Pyrkonie 2010

Wpisany przez Kula / niedziela, 28 marca 2010 17:34
Nowiny / Gry

Z wielką radochą przychodzi nam ogłosić, że z Pyrkonu wracamy z tarczą :)

W konkursie Złote Maski 2010 nasza gra "NOC W MUZEUM" została doceniona. W oskarowej rywalizacji brało udział 18 gier. Do nagrody w kategorii "najlepszy team mistrzów gry" zostały nominowane 3 gry, w tym nasza "Noc...". Ostatecznie (jak przyznali w trakcie gali sędziowie, dyskusja i głosowanie skończyło się przed 6 rano) wygrała szczecińska ekipa organizująca konwent Old Town, którą doprowadził do Złotej Maski postapokaliptyczny LARP "Old Town: Początek". Złota Maska za najlepszy scenariusz odjechała wraz z Wielosferem do Wrocławia, za dziejący się w realiach Powstania Warszawskiego LARP "Pogodna 44".

Walkę prowadziliśmy w składzie (in alphabetical order): Stanisław "SDek" Dębicki (MG), Barbara "Maskota" Karlik (Muza historii), Agnieszka "Achu" Kuczyńska (Muza malarstwa), Piotr "Kula" Milewski (MG) i Marek "Owca" Ustarbowski (Apollo). Na nic by się jednak ona zdała, gdyby nie zestaw fenomenalnych graczy, którzy nam zaufali i zdecydowali się odwiedzić nasze muzeum. Wielki szacunek - daliście radę i prowadzenie dla was tej gry było fantastycznym przeżyciem. Role Syna i Ojca z "Bocianów", Krzyk, Venus i jej Anioły, poszukujący kolejnych bochenków do rozmnożenia Jezus, cała ekipa rewolucyjna - lista jest dłuższa. Po prostu - dzięki - mamy nadzieję że spotkamy się na LARPach kiedyś jeszcze (na Hardkonie i Puckonie na przykład...).

Do zobaczenia!

p.s.

"JEZUS (Rozmnożenie Chleba): Aniele, masz szatę, której potrzebuję.
ANIOŁ (Narodziny Venus): Nie jesteś już moim Bogiem, nawróciłem się na Venus".

"ANIELICA (Narodziny Venus): Nie powinnam przypadkiem być tu z wami?
WOLNOŚĆ (Wolność wiodąca lud na barykady): Robimy rewolucję, nie widać? Nie potrzebna nam religia!"