Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Le Grande Winter Ordnung

Wpisany przez Kula / poniedziałek, 08 lutego 2010 17:21
Nowiny / Nowe artykuły

Z dobrymi wieściami. Kolejny kwadracik wypełnił się haczykiem oznaczającym stan "zrobione". Na stronie znalazł się komplet relacji z Puckonu. Od 2004 do 2009 - wszystkie edycje opisane przez niezależnych uczestników. No dobrze. Głównie przez Dextera...Tym sposobem w tym dziale porządek że aż miło - przynajmniej z zewnątrz.

Od środka widzę, że Hardkon nie jest opisany tu wcale... Prace nad nową stroną się przeciągają, acz na szczęście są na ukończeniu. Grubo ponad 200 tekstów zostało już przerzuconych do joomli (ręcznie, copy paste - gdyby nie to, że z nutką nostalgii ta cała robota, pewnie walnąłbym to w pieruny). Jeszcze tylko wybrzydzam z grafiką i niebawem strona powinna ujrzeć światło dzienne. SDek nie ułatwia sprawy, podrzucając cały czas nowe wymagania dotyczące puckonowych banerów, buttonów zmuszając mnie do nabywania coraz to nowych umiejętności w PSie i nie tylko. Tak się to kręci, ale cały czas widać postęp - i to jest ważne. Martwi meni tylko, że tych kilkudziesięciu ludzi któzy odwiedzają dziennie stronę nic nowego nie widzi - no ale już niebawem, niebawem :)

Z innych wieści: szykujemy się do wyjazdu do Wrocławia, na Coolkon 4 - wszystko wskazuje na to, że poprowadzimy tam LARPa. Trzeba go tylko spisać, bo w głowie mam go od dawna. Code name: Noc w Muzeum. Info na stronie konwentu na dniach. Tymczasem... do roboty.