Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Igła z nitką

Wpisany przez Kula / wtorek, 09 marca 2010 16:18
Nowiny / Nowe artykuły

Cicho było ostatnio w dziale nowin... Więc nadrabiamy.

Udało nam się zebrać 3 bardzo dobre artykuły dotyczące strojów na LARPy. Pierwszy z nich, dotyczy ogólnych reguł, dotyczących przygotowywania strojów na gry. Drugi zaś mówi o strojach do gier w nietypowym świecie jakim jest Raashtram - świat gry głównej konwentu Flamberg. System kastowy i mieszanka fantasy z tradycją i religią indyjską, odbiega od typowych terenówek fantasy. Warto zajrzeć, żeby dowiedzieć się czegoś nowego nie tylko o ubiorze.

O strojach fantasy na terenówkach i o strojach w Raashtram - oba artykuły napisała Aurra.

Trzeci artykuł, dotyczy bardzo popularnego systemu ze stajni zwanej Portal. Tak - chodzi tu o Monastyr, który coraz częściej bywa "grany" na polskich LARPach. Szlachta i generalicja, prości żołnierze i plebs, duchowni wszelkiej maści... o strojach w Monastyrze napisała Achu.

Miłej lektury, i oby wam się przydała!

p.s. NA Coolkonie 4ED ciekawą prelekcję o strojach prowadziła Zsa Zsa. Jeśli się uda, postaram się ją namówić na przerobienie pliku pdf na doc, któy tu umieszczę wraz ze zdjęciami.