Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Film w Pracowni

Wpisany przez Kula / piątek, 23 kwietnia 2010 14:57
Nowiny / Nowe artykuły

Komuś może się wydawać, że trochę nasza Pracownię zaniedbujemy - ale to nie prawda. Do publikacji kilku swoich tekstów o LARPach szykuje się Szaman - pierwszy z nich jest już w skrzynce i właściwie tylko kawałka czasu brakuje, żeby go wkleić. Tymczasem udało się wrzucić film, który mnie osobiście absolutnie powalił. Jest to relacja z Nordic LARP Talks, spotkania, które urządzili sobie Skandynawowie żeby pogadać o LARPach. Kilku prelegentów, kilkunastominutowe prezentacje.

Wystarczyło żeby mi naderwać szczękę.

Przykład? Proszę bardzo. Projekt Danmark. Plac w centrum miasta, 9 miesięcy przygotowań, 1 miesiąc budowy, 42 czterdziestostopowe kontenery. 350 graczy, 52 godziny gry non stop w zbudowanym i żywym sektorze C dystopijnej Kopenhagi przyszłości. Tak, dobrze wam się wydaje. Duńczycy zbudowali (za pieniądze z grantów! - w końcu to projekt o charakterze eksperymentu socjologicznego, więc prawie naukowy, realizowany przez studentów itd itd -> kiedy my będziemy na tym etapie?...) CAŁĄ DZIELNICĘ! Żeby pograć dwie doby z hakiem...

Mało? Chcecie więcej? Zatem zapraszam do obejrzenia materiału o Skandynawskiej Szkole LARPowania.