Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Złota Brama 2011 - Kapituła Konkursu

Wpisany przez Kula / piątek, 03 czerwca 2011 13:39

Naszym celem, oprócz sprowokowania twórców gier do przelania od dawna noszonych w głowie pomysłów na papier czy też wyciągnięcia starych, dobrych gier sprzed lat z szuflad i ponowne przedstawienie ich publiczności, była również integracja środowiska twórców TGFów, które rozproszone jest jak chyba żadna inna grupa fandomu.
W 2008 roku zdecydowaliśmy się powołać bardzo liczne grono sędziów. Kapituła Złotej Bramy była niezwykłym kolażem osobowości, ludzi znanych, szanowanych, twórców niebanalnych gier, którzy wielokrotnie byli przewodnikami do Tam - gdziekolwiek ono by nie było. Jej członkowie reprezentowali większość aktywnie działających środowisk związanych z Terenowymi Grami Fabularnymi. Od Szczecina, Trójmiasta, Poznania, przez Warszawę, po Śląsk i Kraków Kapitułę tworzą twórcy gier prawie wszystkich imprez poświęconych LARPom i terenówkom: Fantazjady, Flambergu, Hardkonu, OldTowna, Orkonu, Puckonu, Rabkonu i Tornada.

Dlaczego jest to ważne, dlaczego warto to podkreślić?

Z prostej przyczyny: bardzo zależy nam na tym, żebyście mieli pewność, że stając do konkursu wasz praca będzie rzetelnie i obiektywnie oceniona. To wszystko. Tylko tyle – i aż tyle.
Zgodnie z Regulaminem, grono Kapituły będzie się systematycznie powiększać o kolejnych finalistów.

Od poprzedniej edycji Złotej Bramy minęły 3 lata, wiele osób z tamtego grona sędziów nie zajmuje się już aktywnie larpami i terenówkami. Skład tegorocznej Kapituły nie jest jeszcze kompletny i podamy go do publicznej wiadomości do końca czerwca 2011.