Funreal Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Na czas dowiedzieć się o naszych imprezach, larpach i spotkaniach? Napiszemy do Ciebie, po to właśnie mamy newsletter.

Imię:

Email:

Złota Brama - finał konkursu

Wpisany przez Kula / środa, 27 stycznia 2010 17:36

Finałowa rozgrywka odbędzie się w trakcie wybranego przez władze stowarzyszenia konwentu gier terenowych, (finał pierwszej edycji odbył się w dniach 11~12.08.08 na konwencie Hardkon 888). Wyniki części pisemnej zostaną ogłoszone nadwa miesiące do finału. W tym czasie gry które zakwalifikowały się do finału zostaną przedstawione na stronie konwentu. Autorzy mogą umieścić na stronie dowolną ilość informacji o swojej grze, mogą rozsyłać role, otrzymają też pełne wsparcie od organizatorów konwentu. Innymi słowy, ich gry stają się punktami programu na równi ze wszystkimi innymi.
Dopiero na samym konwencie jedno zacznie je różnić – będą podlegać ocenie graczy i obecnychczłonków kapituły. Od briefingów, przez skuteczność mechaniki, po najważniejsze – czyli zadowolenie i „fun” z gry.

Właśnie.
Fun. Zabawa.

Niech to zostanie jasno powiedziane. Konkurs nie ma być deathmatchem najlepszych LARPmasterów w kraju. Ma być porcją rozrywki na najwyższym poziomie, grą, radością dla twórców i świetną zabawą dla uczestników.